Jumtu tīrīšana.

  • No sniega.

Attīrīsim kvalitatīvi nesabojājot jūsu jumta segumu no sniega, lāstekām un apledojuma. Savlaicīga jumta attīrīšana nerada draudus apkārtējiem un nebojā jūsu segumu. Mūsu speciālisti gan attīrīs jumtu gan palīdzēs ar sniega izvešanu. Pavasarī veicam bezmaksas jumtu apsekošanu mūsu patstāvīgajiem klientiem.

  • No lapām.

Attīrīsim jumta segumu un noteksistēmas no lapām un citiem priekšmetiem, kam nebūtu jābūt uz jumta.Jumta nesavlaicīga attīrīšana var bojāt gan segumu gan noteksistēmas darbību. Mēs ar profesionāliem līdzekļiem attīrīsim nesabojājot jūsu jumtu un noteksistēmas.

  • No sūnām.

Daudzi uzskata ka sūnu atrašanās uz jumta ir dekors- ir protams specializēti ar trīskāršu hidroizolāciju pārklāti segumi uz kuriem var audzēt dārzu, tomēr lielākoties sūnas rada gan plaisas, gan mikroplaisas kuras pamanīt ir grūti. Rekomendējam savlaicīgi segumu attīrīt no sūnām, kamēr netiek bojātas konstrukcijas un jāmaina jauns jumts. Pēc sūnu attīrīšanas obligāti jāizmanto aizsarglīdzekļi mikroplaisu novēršanai. Zvaniet- vienosimies.